Kilka słów o Nas


Nazwa naszej restauracji inspirowana jest imieniem bohatera znanej i lubianej bajki – Piotruś Pan. Podobnie jak główny bohater, chcemy, abyście poczuli się z nami znów jak dzieci – wolni od trosk, zmartwień po prostu cieszyli się smakiem.

Jesteśmy w stanie osiągnąć to dzięki naszej pizzy. Dzięki smacznym i zdrowym składnikom oraz głęboko strzeżonej recepturze chrupkiego ciasta zapomnicie o całym świecie i skoncentrujecie się wyłącznie na delektowaniu się pyszną pizzą od Pietro Pana.

Nasza pizza posiada wyjątkowe, magiczne zdolności. Nie tylko likwiduje poczucie głodu, ale również pobudza kubki smakowe, wyobraźnię oraz ośrodek przyjemności. Dzięki niej nagle poczujesz, że potrafisz latać – no chyba, że zjesz ciut za dużo. Wtedy nie gwarantujemy, że będziesz mógł latać – raczej będziesz mocno i z uśmiechem stąpał po ziemi.


 

Przypłynęliśmy z dalekiej krainy aby zaserwować Wam najpyszniejsze przysmaki z naszej rodzinnej Nibylandii. Naszą specjalnością jest pizza szybko serwowana i ze smakiem wcinana.

Share On Facebook
Share On Twitter